Kontakt

Välkommen att kontakta oss, vi hjälper dig!
Kontakta oss via e-mail eller telefon så hjälper vi dig att besvara dina frågor.

Meetx
E-mail: info@meetx.se
Tele: +46 (0)31 708 86 90

Postadress:
Sweden Meetx AB
412 94 Göteborg

Besöksadress:
Göteborg: Mässans gata 10

Org.nr: 556265-4011

Vi på Meetx


Marie Jacobsson | Operativ chef
marie.jacobsson@meetx.se

Meetx PCO
Maja Törngren | Försäljning och marknadsansvarig
maja.torngren@meetx.se

Metx PCO
Marie Eriksson | Försäljning och marknadskoordinator
marie.eriksson@meetx.se


Anna Sundström | Senior Projektledare
anna.sundstrom@meetx.se

Meetx PCO

Jenny Enocsson | Senior Projektledare
jenny.enocsson@meetx.se

Meetx PCO
Jorge Gómez | Senior Projektledare
jorge.gomez@meetx.se

Meetx PCO
Ewa Bråthe | Projektledare
ewa.brathe@meetx.se

Meetx PCO
Maria Hellberg | Projektledare
maria.hellberg@meetx.se

Meetx PCO
Petra Wernisch | Koordinator
petra.wernisch@meetx.se

Meetx PCO
Alma Norlin | Koordinator
alma.norlin@meetx.se

Meetx PCO
Victoria Hermanson | Koordinator
victoria.hermanson@meetx.se

Meetx PCO
Anna Lai | Koordinator
anna.lai@meetx.se

Meetx PCO
Jenny Dagberg | Koordinator
jenny.dagberg@meetx.se

Meetx PCO
Pärnilla Thompson | Koordinator
parnilla.thompson@meetx.se

Meetx PCO
Karin Johansson | Koordinator
karin.johansson@meetx.se

Meetx PCO
Veronica Rehn | Koordinator
veronica.rehn@meetx.se

Meetx PCO
Ulrica Cramby | IT Strateg
ulrica.cramby@meetx.se

Meetx PCO
Mona Ahnstedt | Projektekonom
mona.ahnstedt@meetx.se